Transport

Spedycja

Logistyka

Firma P.P.U.H. PRIMO Izabela ANIOŁKOWSKA powstała w roku 2007. Od początku swojej działalności dokładamy wszelkich starań by usługi świadczone przez naszą firmę były wykonywane z należytą starannością i na jak najwyższym poziomie. Przez te wszystkie lata budowaliśmy swoją pozycję na rynku, by zdobyć doświadczenie, które jest niezbędne przy współpracy z kontrahentami.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi w zakresie transportu i spedycji. Dysponujemy własnym taborem zarówno chłodniczym, jak i zestawami z plandekami.

Zaufana kadra kierowców pozwala nam świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli potrzebujecie Państwo pewnego i sprawdzonego transportu – ZAPRASZAMY.

Skontaktuj się z nami

Zaufana kadra

Wszyscy wiemy jak trudnym zawodem jest praca kierowcy, jednakże nasze grono jest wysoce wykwalifikowane, co pozwala nam szybko i sprawnie dostosowywać się do Państwa potrzeb.

Własny tabor

W naszym taborze posiadamy auta spełniające normy klasy spalin EURO 5. Samochody znanych i uznanych marek na rynku jak: DAF, MAN, Renault.

Doświadczenie

Cechuje nas długoletnie doświadczenie na rynku w różnych sektorach gospodarki, jednak to co sprawia największą przyjemność i radość z wykonywanej pracy to transport ciężki i to jego z każdym dniem chcemy rozwijać.